Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

 

W piątek 22 stycznia uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy w tym sezonie uczestniczyli w wyjeździe na narty do Puław Górnych w ramach akcji „Narty Dzieciom”.  Ideą programu, w którym kolejny rok uczestniczy nasza szkoła jest wspieranie zimowej aktywności ruchowej poprzez popularyzację narciarstwa zjazdowego wśród dzieci i młodzieży. Z pewnością udało się to zrobić, bo wszyscy uczestnicy wyjazdu zadeklarowali się już na następny termin. Organizator w przystępnej cenie zapewnił nie tylko całodzienny karnet na wyciągi narciarskie ośrodka, ale także wypożyczenie pełnego kompletu narciarskiego tj. narty i buty narciarskie poza tym posiłek w postaci ciepłej zapiekanki i słodkiej herbaty a także naukę z instruktorami. Dzięki nabytym umiejętnościom nawet początkującym udało się zjechać z najwyższego szczytu.Pogoda dopisywała, mróz nie odstępował, co nikomu nie przeszkadzało.  Zabawy było mnóstwo, choć po południu zaczął padać drobny śnieg, co nieco przeszkadzało w szusowaniu osobom, które nie zabrały ze sobą gogli.  Zamieć na szczęście nie trwała długo. Podsumowując warto wybrać się na taki wyjazd, bo przygoda jaką przeżyjecie szusując, czy też przewracając się na nartach, będzie niezapomniana!

Paulina Świątoniowska z 3b