Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Rok szkolny 2013/2014

27 czerwca nastapiło uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Św. w kościele parafialnym.  Nastepnie wraz z pocztem udaliśmy się na dziedziniec szkolny. Pani Dyrektor gratulowała wszystkim, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce i osiagnęli sukcesy w różnych dziedzinach. Wszystkim życzyła  udanych wakacji.

galeria

 

W dniu 26.06.2014 w godzinach popoudniowych odbylo sie pożegnanie klas III.

 Laureaci indywidualnego konkursu w ramach Projektu "Na Własne Konto"
1 miejsce: Karolina Stybel 83,5 pkt kl. 2c
2 miejsce: Wojciech Lorenc 80,5 pkt kl. 2c
Dnia 11-06-2014 roku uczniowie klasy III a, III b, III c wzięli udział w wycieczce zorganizowanej przez Panią Mariolę Dańczak przy współudziale wychowawczyń klas trzecich - Danutę Cieśla i Jolantę Czado.

W dniu 4 czerwca, uczniowie klas III naszego Gimnazjum, należący do parafii: Podwyższenia Krzyża i Maryi Matki Kościoła,przyjęli sakrament Bierzmowania przez posługę Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka. Gościliśmy  go po raz pierwszy w naszej parafii. Jest on nowym Biskupem Pomocniczym Archidiecezji Przemyskiej i pełni swoją posługę od ubiegłego roku.

W dniu 7.06.2014 w Ośrodku Kultury i Formacji Chrześcijańskiej w Jarosławiu odbyło się wręczenie nagród w konkursie Papieskim Jan Paweł II – Człowiek nie z tej ziemi.

W dniach 5-6 czerwca 2014 r uczniowie klas II prezentowali swoje projekty edukacyjne. Tematyka jak i forma prac była różna. Mogliśmy zobaczyć prezenacje multimedialne oraz gazetki i wystawy po makiety a nawet pokaz mody, a także odbyć 7- dniową wycieczkę do Londynu.

zdjęcia

W dniu 28.05.2014 r nasza szkoła świętowała Dzień Patrona na którą przybyli zaproszeni goście Wójt Gminy Rakszawa - Maria Kula oraz Dyrektor ZEASiP -Jadwiga Wiśniowska oraz p. Beata Boho - nauczyciel ZSTG. 

Społeczność szkolna wraz z pocztem sztandarowym przemaszerowała do kościoła parafialnego na Mszę św, która odprawił ks. Piotr Głazowski.

W swojej homilii podkreślił wielkość naszego patrona oraz jego umiłowanie Matki Bożej.

Strony