Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Podkarpacki Gimnazjalny Konkurs Chemiczny

            W dniu 12 stycznia w naszej szkole odbył się I etap Podkarpackiego Gimnazjalnego Konkursu Chemicznego (nowej odsłony Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego). Do I etapu przystąpiło łącznie 10 uczniów z klas trzecich i drugich. Do II etapu konkursu, który odbędzie się 30.03.2017 r. zakwalifikowała się Izabela Przybyło, uczennica klasy 3b. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie się oraz udział w I etapie a Izabeli gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie.

Podkarpacki Gimnazjalny Konkurs Chemiczny

nowa odsłona Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego

Regulamin

            W dniu 30 maja 2016 roku w auli Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku odbyło się podsumowanie Podkarpackiego Gimnazjalnego Konkursu Chemicznego. Konkurs ten organizowany jest od 16 lat tj. od 2000 roku. Do roku 2015 odbywał się pod nazwą Sarzyński Konkurs Chemiczny.

Dnia 23.03.2016 roku w Publicznym Gimnazjum w Rakszawie odbył się II etap –finałowy Podkarpackiego Gimnazjalnego Konkursu Chemicznego(nowej odsłony Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego). Konkurs ten  zyskał  dużą renomę w regionie  jak  również w województwie podkarpackim i odbywał się przez 15 lat.

Wyniki Podkarpackiego Gimnazjalnego Konkursu Chemicznego:

II etap Podkarpackiego Gimnazjalnego Konkursu Chemicznego odbędzie się 23 marca 2016 roku
o godzinie 10.00
w Publicznym Gimnazjum im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Rakszawie. Uczestnicy konkursu proszeni są o przywiezienie ze sobą podpisanego przez rodziców (opiekunów prawnych) oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych (załącznik do regulaminu konkursu).

Strony